09.04.2016 Cumartesi Banko İddaa Kuponu

0

9 Nisan Cumartesi NBA ve Futbol maçlarına özel iddaa kuponu hazırladık. Günün maçlarına özel gece kuponu ile paranızı katlamayı hedefliyoruz.. Hazır kuponlar ve banko maçlar ile birlikte her gün günün maçlarını sitemizde bulabilirsiniz. 9 Nisan Cumartesi maçlarına özel kupon!

09.04.2016 Cumartesi Banko İddaa Kuponu

9_nisan_cumartesi

677 Utah – La Clippers

BİLGİ – LAC tarafında ilk 5 oyuncuları Redick, Paul, Jordan, Griffin’e ek olarak A.Rivers ve W.Johnson’da oynamayacaklar, durumu belirsiz olan J.Green ise oynayacak! Utah’ta uzun süreli eksikler Burks ve Exum dışında eksik yok! Utah bu ligde sen sevdiğim takımlardan biri çünkü bir karaktere sahipler belli bir oyun yapıları ve bence başarılı da oluyorlar. Şu an bu takımda John Stockton ve Karl Malone’un olduğunu hayal ettiğimde muazzam bir takım beliriyor kafamda, keşke yaşları genç olsalardı da şu an oynuyor olsalardı. LAC takımında ise ilk 5 oyuncularının yanında kritik bench oyuncularının da eksikliği sayı konusunda sorun yaşamalarını sağlayabilir, açılan barem o yüzden bu kadar fazla. Parkede iş yapacak oyuncuların başında muhtemelen 40 dakikaları görmesi sürpriz olmayacak olan J.Crawford gelecektir. P.Pierce’da gençlik yıllarında aldığı dakikaları görebilir 35 dk kadar oynamasını bekliyorum. Guard pozisyonunda sıkıntı çekebilirler. Uzun rotasyonunda da şansları çok yok. Utah’ın kazanacağı bir maç olacaktır. LAC’ın fazla alternatifi yok.

672 Detroit – Washington

Detroit son 11 maçta 8 galibiyet aldı. Deplasman turnesinde Florida’da Miami’ye farklı kaybettikten hemen sonra sahasında iyi bir form yakalamış Orlando’yu devirdiler ve playoff’a çok yaklaştılar. Jackson iyi bir maç çıkardı. Sahalarında üst üste 9 maçta 8 galibiyet aldıktan sonra son 3 iç saha maçında 95 sayıyı aşamayıp 2 mağlubiyet aldılar. Çaylak Johnson son dönemde çok kötü oynayınca son maçta rotasyon dışı kaldı.

Washington arka arkaya 5 maçta 4 mağlubiyet aldıktan sonra son 3 maçta 2 galibiyet aldı. Son maçta Wall olmamasına rağmen attıkları 48 basketin 36’sı asist üzerinden geldi. Sessions iyi bir maç çıkardı. Playoff’a kalmaları için öncelikle bu maçı kazanmaları ve rakipleri Detroit’in kalan diğer 2 maçını da kaybetmesi ile kalan tüm maçları kazanarak Chicago’nun da kalan 3 maçını kaybetmesini bekleyecekler. Son maçta oynamayan Wall’un da durumu belirsizken durumları çok zor gözüküyor. Deplasmanda 3 maçlık galibiyet serisi sonrası son 4 deplasman maçında 3 mağlubiyet aldılar. Gortat son maçlarda yüksek yüzdeli oynadı.

Detroit bu maçı kazanırsa 2009’dan sonra ilk kez playoff’a kalacak. İki takım arasında bu sezon oynanan 3 maçta da Detroit 96 sayıya ulaşamayıp kaybetti. Son olarak 4 hafta önce iki takım arasındaki maçta Washington sezonun en yüksek yüzdesi ile oynayıp Detroit’e sezonun en ağır mağlubiyetini tattırmıştı. John Wall büyük ihtimalle oynamayacağını söyledi. Detroit’in kazanmasını bekliyorum.

CEVAP VER