10.06.2016 Cuma Banko iddaa Kuponu

0

10 Haziran Cuma gününe özel banko iddaa kuponu hazır.. Futbol ve Basketbol maçlarından sizler için seçtiğimiz bankolarla kuponu hazırladık. Her gün hazır kuponlar, banko maçlar ve iddaa tahminleri ile sizlere kazandıran Günün Kuponu sitesini takip etmeyi ihmal etmeyin!

10.06.2016 Cuma Banko iddaa Kuponu

101 Fransa – Romanya KG Yok : 1.40
208 Şili – Bolivya H1 : 1.45
656 Cle Cavaliers – Gs Warriors (0.5h) İY1 : 1.70

Toplam Oran: 3.45

Bu kupona güvenim ciddi oranda fazla.. Nedenlerini yazalım.. Maç maç gidelim. İlk olarak Fransa – Romanya maçı ile başlayalım..

Açılış maçları elbette sürprize açıktır. Ancak bu maçta ben çok fazla sürpriz beklemiyorum. En fazla sürpriz 0-0 olur.. Fransa katı savunmayı aşamaz ve maç berabere biter. Bunun haricinde Fransa’nın kazanması gereken bir maç. İki takımda kontrollü oynayacaktır. Fransa’nın anormal riskler alacağını düşünmüyorum. Bu nedenle Romanya’ya gol şansı tanımazlar!

İkinci olarak Şili – Bolivya maçı.. Bolivya izlediğim en kötü takımlardan biriydi. Panama rahat kazanabileceği maçta 2-1 zorla kazandı. Ancak maçın üstün tarafı olmayı bildiler. Şili ilk maçı kaybetmişken bu maçı kolay kolay bırakmaz diye düşünüyorum. Etkili silahları ile farklı kazanırlar..

Son olarak da NBA Finaline gelelim.. 2-0 öne geçen Golden deplasmanda şaşkına döndü. Cleveland sahasında Love’dan da yoksunken harika bir oyunla maçı ilk yarıda bitirdi. Lebron kolay kolay bu seriyi bırakmaz. İlk yarılara hızlı başlamak önemli. İç sahada muhteşem üçlük yüzdeleri var. Bunu hatırladılar ve farka gittiler. Bu maçta da ilk yarıyı kazanırlar diye düşünüyorum.

CEVAP VER