105 Monaco – Beşiktaş iddaa tahmin

0

17 Ekim Salı Şampiyonlar Ligi iddaa maç yorumları ve tahminleri. 105 kodlu Monaco – Beşiktaş iddaa yorumu. Her gün güncellenen içeriği ile gununkuponu3.com sitesini takip ederek kazanabilirsiniz. Banko kuponlar ve hazır kuponlar ile birlikte her gün maç tahminleri de sitemizde yer almaktadır. İddaa’da fark yaratan içeriği ile dikkat çekmeye devam edeceğiz.

105 Monaco – Beşiktaş

Temsilcimiz Beşiktaş, 3’te 3 yapmak adına Monaco deplasmanında.

Beşiktaş’ta belli başlı sorunlar hasır altından gün yüzüne çıkmaya başladı. Artık ‘ben oldum’ havasına girmeleri her hallerinden belli oluyor. Gençlerbirliğine mağlup oldukları maçta Şenol Güneş’in yüzünde ki o aşırı çaresiz ve memnuniyetsiz hallerini ben ilk defa şahit oluyorum. Negredo’dan istenilen verim alınmıyor keza Lens’te kendisinden beklenilen üretkenliği bir türlü verebilmiş değil. Sezon başında Quaresma’yı keser mi kesmez mi diye düşünürken şuan Lens, Q7 model arabanın yanından bile geçemez. Geçen hafta Talisca’nın Caner’e uçan tekme attığı haberleri gündemdeydi. Şu pozisyonda temsilcimizin bu deplasmandan nasıl döneceği büyük soru işareti. İlk iki maçını kazanmış olmanın verdiği rahatlık bir diğer husus. Monaco’nun ise kazanması gereken bir karşılaşma olduğunu hatırlatmakta yarar var.

Monaco galibiyeti bekliyorum.

Günün maçlarına özel banko maçlar ile daha fazlası için Günün Kuponu sitesini takip edin.. Hafta sonuna özel iddaa analizleri ve daha fazlası ile sizlere kazandırmaya devam ediyoruz. Günün Kuponu farkını siz de yaşayın, iddaa’da kazanın.

CEVAP VER