11.06.2016 Cumartesi Banko iddaa Kuponu

0

11 Haziran Cumartesi Gününe özel Euro 2016 iddaa kuponu.. Avrupa Şampiyonası’ndaki üç maça özel kupon hazırladık. Diğer maçlar özelinde de hazır kuponlarımız olacak.. 11.06.2016 Maçlarını en iyi değerlendiren site Günün Kuponu.. Siz de farkı yaşayın.

11.06.2016 Cumartesi Banko iddaa Kuponu

104 İngiltere – Rusya MS1 : 1.65
102 Arnavutluk – İsviçre 2,5 Altı : 1.45
103 Galler – Slovakya ÇŞ1-X : 1.24

Toplam Oran: 2.97

102 Arnavutluk – İsviçre

Arnavutluk iyi savunma yaparak Avrupa Şampiyonası’na katıldı. Finalist takımlar arasında grupta en az golü atan onlar. Böylece 8 maçın hepsi 3.5 ve 5’i 2.5 Altı bitti. Arnavutluk ilk defa bir uluslararası turnuvaya katıldığı için de ilk maçında daha fazla savunma yapan takım olmasını bekleyebiliriz. 2.5 Altı kolay kolay yanıtmaz. Sürpriz çıkarsa da bir beraberlikten ileri gitmez bence.

104 İngiltere – Rusya

İngiltere elemeler ve hazırlık maçlarında oldukça başarılı bir performans çizdi. Bu süreçte iyi oynamadığı çok az maç var. Bizi yendikleri maç, Hollanda’ya yenildikleri maç ve Almanya ile oynadıkları maçın ilk yarısı. Bunun dışında genç kadroları ile ortalamanın üzerinde olduklarını kanıtladılar. Turnuvaya ülke dışından hiçbir oyuncuyu çağırmayan Rusya ise Avrupa Şampiyonası elemeleri başladığından bu yana (2014’ün sonu) büyük bir takımı yenemedi. Yendikleri en ciddi rakip İsveç oldu. Uluslararası deneyimi düşük Rusya İngiltere’yi zorlar fakat kazanan İngilizler olur.

103 Galler – Slovakya

Turnuvanın en dengeli gruplarından birisi olan B Grubunda da heyecan bugün başlıyor. Galler de hazırlık maçlarında riske edilmeyen Bale takımın en büyük ve belki de tek kozu. Slovakya ise takım olarak iyi işler yaptı ve bu aslında Galler’den daha ileriye gidebilecekleri anlamına geliyor. Her ne olursa olsun hem denk güçler olması hem de grubun ilk maçı olması nedeniyle en azından ilk yarı temkinli geçer.  Galler kaybetmez.

CEVAP VER