113 Benfica – Manchester United iddaa yorumu

0

18 Ekim Çarşamba Şampiyonlar Ligi iddaa maç yorumları ve tahminleri. 113 kodlu Benfica – Manchester United iddaa yorumu. Her gün güncellenen içeriği ile gununkuponu3.com sitesini takip ederek kazanabilirsiniz. Banko kuponlar ve hazır kuponlar ile birlikte her gün maç tahminleri de sitemizde yer almaktadır. İddaa’da fark yaratan içeriği ile dikkat çekmeye devam edeceğiz.

113 Benfica – Manchester United

Önce CSKA’ya içeride yenilen, ardından Basel gibi vasat bir takımdan 5 yiyen Benfica’nın yaşadığı tam bir rezalet. Üstelik ligde de işler hiç yolunda değil. Son 2 sezonu şampiyon bitiren Rui Vitoria’nın hala kredisi bulunsa da yolun sonuna yaklaştığı kesin. Şimdi onlar adına onur mücadelesi olacak ve vitrin maçlarda zaman zaman takımların toparlandığını görüyoruz. Grubu güle oynaya lider bitirecek Man.United ise buradan 1 puandan fazlasına ihtiyaç duymayacaktır. Özetlersem: Benfica bu kez direnir, Man.United da puanların paylaşılmasına üzülmez. Skor tahminim 1-1.

Tahmin: Beraberlik

  • İki Takım Arasında Oynanan Son 9 Resmi Maçta:
  • Benfica 1, Manchester United 5 galibiyet elde ederken 3 maç beraberlikle sonuçlandı.
  • Benfica 11 gol atarken, Manchester United 22 golle karşılık verdi.
  • 3 maç 2,5 gol altında, 6 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.
  • 8 maçta karşılıklı gol olurken, 1 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
  • 2-3 ve 4-6 gol aralığında biten 4’er maç bulunuyor.
  • Benfica 3 ve Manchester United 3 maçta ilk golü atan taraf oldular.

Günün maçlarına özel banko maçlar ile daha fazlası için Günün Kuponu sitesini takip edin.. Hafta sonuna özel iddaa analizleri ve daha fazlası ile sizlere kazandırmaya devam ediyoruz. Günün Kuponu farkını siz de yaşayın, iddaa’da kazanın.

CEVAP VER