22 Eylül Cuma Banko Kupon

0

22 Eylül Cuma gününe özel banko iddaa kuponu. Cuma maçlarından MBS 3 olan üç tercih yaptık. İddaa oranları yine çok komik tutmaya devam ediyor.. Bayern’in üstü 1.20! Her gün güncellenen içeriği ile gununkuponu3.com sitesini takip ederek kazanabilirsiniz. Banko kuponlar ve hazır kuponlar ile birlikte her gün maç tahminleri de sitemizde yer almaktadır. İddaa’da fark yaratan içeriği ile dikkat çekmeye devam edeceğiz.

22 Eylül Cuma Banko Kupon

118 Trabzonspor – Alanyaspor 2,5 Üstü : 1.45
117 Nice – Angers 1 : 1.75
191 Bayern Münih – Wolfsburg İY 1,5 Üstü : 1.65

Toplam Oran:4.19

İDDAA’YA ÖZEL!

Bayern maçına iddaa’dan tahmin vermek gerçekten çok zor.. Bayern kazanır 1.05, Bayern ilk yarı kazanır 1.25, Bayern handikap yapar 1.25 ve Maç 2.5 gol üstü biter 1.20.. Bu dört tercihi toplasan kupona fayda edecek oran ancak çıkıyor. Bu kadar düşük oranlar ile iddaa neyi planlıyor kestirmek zor. Mecbur oran artsın diye ilk yarı 1.5 gol üstüne kaldık.. Bayern golleri ilk yarıda atması umuduyla diyelim!

Bu oranlardan iddaa oynamak da delilik. İntertek artık kendine bi çeki düzen vermeli. Yoksa kimsenin kupon yapmaya isteği olmayacak!

Günün maçlarına özel banko maçlar ile daha fazlası için Günün Kuponu sitesini takip edin.. Hafta sonuna özel iddaa analizleri ve daha fazlası ile sizlere kazandırmaya devam ediyoruz. Günün Kuponu farkını siz de yaşayın, iddaa’da kazanın.

CEVAP VER