27.06.2016 Pazartesi Banko iddaa tahminleri

0

27 Haziran Pazartesi gününe özel banko iddaa tahminleri ve banko maçlar. Euro 2016 maçları haricinde pek maç yok. Bu nedenle maçlara farklı açılardan bakan yazarların yorumlarını size getireceğiz. Yorumcumuz Cem TOP’un yorumlarının yanı sıra farklı ustaların yorumları ile iki maça bakalım! 27.06.2016 Pazartesi maç yorumları ve banko kuponlar ile sizlere kazandıran site Günün Kuponu’nu takip ederek iddaa’da sizde kazanabilirsiniz

161 İtalya – İspanya

Conte yönetiminde İtalya yetersiz kadrosu ile bu turnuvaya en uygun oyunu oynayarak şimdilik oldukça başarılı sonuçlar aldı. Bizden yana İrlanda yenilgileri sıkıntı oldu gerçi, biz elendik, İrlanda turu geçti, İtalya’nın yedek kadro çıkması bizi etkiledi ama kabul edelim… Dünyada kim olursa olsun, bir sonraki turda rakibi İspanya olacakken, bu durum netken, kazanmaları kaybetmeleri bir şey değiştirmezken, bu ülkenin yedeklerle çıkıp oyuncu denemesi, ideal kadroyu dinlendirmesi dünyanın en doğal durumu… Conte de bunu yaptı. Yenildi, biz elendik… Hata bizde! “Biz Bitti Demeden Bitmez” diyoruz! Onun için biz karar veren olmak zorundayız! Biz bitti demeden bitmezi yaşatamadık. İtalyanlar “bitti” dedi… Bizim için bitti… Bu İtalya şimdi İspanya karşısında yine aynı futbolu oynar, kontrollü oyunları ile sonuca giderler. İspanya’yı bence 45 belki 90 dakika dengede tutabilirler. Uzatma ihtimali var bence.

Tahmin: İY 0

162 İngiltere – İzlanda

İngiltere’nin antrenörü, duran topları kullanan oyuncular, verdiği kişisel kararlar, kimseye söz hakkı tanımaması, dünyanın umurunda olmaması… İnsan uzaktan bakıp tanımadığı halde birisinden utanır mı… Öyle bir his bırakıyor! Rahatsız olduğum antrenörlerden birisidir kendisi. İzlanda karşısında elinde turu rahat geçecek kadro var ama o tabii ki bunu bencekolay başaramayacak. İzlanda takım oyunu ile oyunu dengede tutabilir.

Tahmin: İY 0

Günün maçlarını yine Günün Kuponu’nda bulacaksınız. Pazartesi gününe özel yorumları kaçırmayın. Her gün kazandıran kuponlar ve banko maçlar ile Günün Kuponu size ayrıcalığını sunmaya devam edecek. Günün kuponu ile kupon tutturmak çok basit. Ahtapot Paul’un yerini siz alabilirsiniz.. Tahminleri takip edin, kazanın!

CEVAP VER