29 Mart 2016 Salı Banko İddaa Kuponu

0

29 Mart Salı gününe özel banko tercihlerden Oluşan iddaa kuponu.. Günün maçlarından sizlere özel analizlerle her gün dolu dolu içeriği ile gununkuponu.net’te kazanmaya devam edebilirsiniz! Banko tahminlere yer vererek hazır kuponlar ile sizlere kaliteli hizmet sunan tek site!

29 Mart Salı İddaa Kuponu

KOD KARŞILAŞMA THMN ORN
 438  Almanya – İtalya  MS 1  1.70
 429  Lüksemburg – Arnavutluk  MS 2  1.40
 442  İngiltere – Hollanda  MS 1  1.50
 447  Uruguay – Peru  MS 1  1.20

438 Almanya – İtalya

Almanya son hazırlık karşılaşmasında mario gomez’in 2 gol atıp birinin sayılmadığı maçta ingiltereye 2-0’dan maçı vermişdi, şimdi pek şansları kesmediği italya ile karşılaşacaklar ancak son ingiltere karşılaşmasından löw belli dersleri çıkarmışdır zira hazırlık maçıda olsa almanlarda böyle yenilgilerden sonra olumlu tepki vermeyi başarır, bu nedenle önemli eksikleride bulunan italya’yı yeneceklerini düşünüyoruz..

442 İngiltere – Hollanda

Hollanda’da robben’in yokluğunun yanı sıra, şimdi birde sneijder sakatlandı, üstelik bu 2 ismin yanı sıra bir kaç önemli yıldız daha yok, ingiltere ise kane, dele alli, ve vardy gibi önemli yıldızları ile euro 2016’nın favorisi gösterilmeye başlandı bile, zira almanları 2-0’dan gelip 3-2 yenmeleride küçümsenecek bir başarı değil, Hollanda hem savunma anlamında hemde eksikler yönünden sıkıntılı, ingilizlerin portakallara karşıda kazanacaklarını düşünüyoruz..

Diğer 2 maçımız ise lüksemburg – arnavutluk ve uruguay – peru karşılaşmaları, Uruguay, brezilya ya karşı çok iyi bir futbol sergilemiş galibiyeti kaçırmışdı suarez ve cavani önderliğinde peru’yu rahat geçecekdir. Arnavutlarında Zayıf rakibine acımayacağını düşünüyoruz..


CEVAP VER