455 Galatasaray – Thun iddaa tahmini

0

Galatasaray’ın Hazırlık maçı! Thun ile Galatasaray karşı karşıya geliyor. Şampiyonlar Ligi maçları arasında göze çarpan bir maç.. İddaa’da kazandıran maçlara oynamak artık daha kolay. Her gün güncellenen içeriği ile sizlere kazandıran maç yorumları, Hazır Kuponlar ve banko maçlar sunan site olmaya devam ediyoruz. Bankolar için site site gezmeyin!

455 Galatasaray – Thun

Kabus gibi bir sezonun ardından Galatasaray yeni sezona farklı başlamak istiyor. Kadro kalitesi aslında bu pozisyonu hiç hak etmemişti fakat sıkça söylediğimiz gibi bu inanılmaz kötü gidişin esas sebebi, hedefi şampiyonluk olan futbolcuların hedeften erken kopması olmuştu. Yeni bir sezon, yeni bir başlangıç demek. Bu noktada motivasyon yüksek olacaktır. Tüm bu etkenlerin yanı sıra rakip de İsviçre’nin vasat takımı Thun olunca, oran da doyurucu gelince, elim Galatasaray galibiyetine gidiyor doğrusu? Fakat hazırlık maçı olduğu için riske girmek istemeyenlere daha garanti olarak Galatasaray kaybetmezi de tavsiye edebilirim.

Tahmin:1

Günün maçlarına özel iddaa analizleri ile sizlere kazandıran Günün Kuponu, pazartesi maçları ile de dopdolu.. Banko maçlar arayanlar için tek site Günün Kuponu.. Yeni sezon öncesinde sitemizde bir çok sürpriz de sitede yer alacak.

CEVAP VER