523 Osmanlıspor – Zimbru İddaa Tahmini

0

21 Temmuz Perşembe UEFA Avrupa Ligi maçlarına özel maç yorumları ve iddaa tahminleri ile paranızı katlamayı hedefliyoruz. Her gün kazandıran yorumlar ve Hazır Kuponlar ile fark yaratan sitemizi takip ederek siz de kazanabilirsiniz. İddaa’da size tek rehber yeterli. Güncel içeriği ile Günün Kuponu yine bomba gibi!

523 Osmanlıspor – Zimbru İddaa Tahmini

İlk karşılaşma 2-2’lik beraberlikle sonuçlandı. Osmanlıspor tarihinde ilk kez bir Avrupa maçına çıktığı için tecrübesizlik yüzünden ve henüz yeni sezonun ilk resmi maçı olmasından zaman zaman sıkıntı yaşadı ancak bu kez iç saha avantajı ve kadro kalitesi ile istediği sonucu alacaktır, fakat iddaa alternatif bir bahis açmadığı için ancak kupon tamamlama maçı olarak kuponlarda yer alabilir bunun dışında büro’dan oynayanlar handikaplı osmanlıspor galibiyetine veya ilk yarı osmanlıspor tercihine yönelebilir..

Osmanlıspor Kazanır

Günün maçlarına özel iddaa analizleri ile sizlere kazandıran Günün Kuponu, perşembe UEFA maçları ile de dopdolu.. Banko maçlar arayanlar için tek site Günün Kuponu.. Yeni sezon öncesinde sitemizde bir çok sürpriz de sitede yer alacak.

CEVAP VER