615 Kopenhag – Sheriff Tiraspol iddaa yorumu

0

UEFA Avrupa Ligi iddaa tahminleri ile sizlerleyiz. 615 kodlu Kopenhag – Sheriff Tiraspol maçına özel iddaa analizi. Her gün güncellenen içeriği ile gununkuponu3.com sitesini takip ederek kazanabilirsiniz. Günün Bankosu ve Banko Tahminler ile birlikte her gün maç tahminleri de sitemizde yer almaktadır. İddaa’da fark yaratan içeriği ile dikkat çekmeye devam edeceğiz.

615 Kopenhag – Sheriff Tiraspol

Sheriff Tiraspol şu ana kadar çok iyi mücadele etti ve beklentileri aşarak gruptaki 5. maçların sonunda lider durumda. Ancak bence durum oldukça net. Kopenhag kazanmak zorunda… Sheriff Tiraspol’e oranla çok daha iyi kadroları var. Bu tip maçlarda kadro kalitesi sahaya yansır. Benim de beklentim bu yönde. Sheriff Tiraspol’ün maçı 0-0’a kilitleme çabası olacaktır fakat bunu en fazla 45 dakika devam ettirebileceklerini düşünüyorum. Bu sebeple sürpriz kuponlarda iy 0 ms 1 denenebilir. KASA kuponumda ise Kopenhag galibiyeti yerini alacak.

Tahmin: 1

42.358 kişi kapasiteli Telia Parken Stadı’nda oynanacak karşılaşmayı Hollandalı hakem Serdar Gözübüyük yönetecek.

  • İki takım daha önce bir maçta karşı karşıya geldi.Bu maç 0-0 beraberlikle sonuçlandı.

Günün maçlarına özel banko maçlar ile daha fazlası için Günün Kuponu sitesini takip edin.. Hafta sonuna özel iddaa analizleri ve daha fazlası ile sizlere kazandırmaya devam ediyoruz. Günün Bankosu için sitemizi takip edin ve farkını siz de yaşayın, iddaa’da kazanın.

CEVAP VER