852 Barcelona – Bamberg iddaa yorumu

0

18 Ocak Perşembe gününe özel basketbol maç yorumları ile iddaa’da kazanın. Euroleague maçlarının yorumları sitemizde.. Euroleague iddaa tahminleri veren kalite siteniz! 852 iddaa kodlu Barcelona – Bamberg maçına özel tahminler sizin için yorumlandı. Her gün güncellenen içeriği ile gununkuponu3.com sitesini takip ederek kazanabilirsiniz. Günün Bankosu ve Banko Tahminler ile birlikte her gün maç tahminleri de sitemizde yer almaktadır. İddaa’da fark yaratan içeriği ile dikkat çekmeye devam edeceğiz.

852 Barcelona – Bamberg

Barcelona tam toparlanma sürecine giriyor denmişti ki, Panathinaikos ve Valencia deplasmanlarında arka arkaya alınan yenilgiler onları yine sıkıntılı bir sürece soktu. Ancak ic sahada sistem değişikliğinin de etkisiyle artan savunma enerjisinin deplasmanlarda aynı şekilde devam etmesinin zorluğunu dile getirmiştik. Evlerinde yeniden çıkıya geçmek isteyeceklerdir. Haftanın ilk maçında Valencia karşısında yenildikleri maçta erken faul problemine giren ve sadece 15 dakika sahada kalabilen Tomic’in fazla yıpranmamış olması onlar için bir avantaj. Çünkü Bamberg cephesinde de özellikle uzun rotasyonundaki istikrar bu sezon bir türlü yakalanamadı. Ribas ve Navarro gibi tecrübeli isimlerin sürelerinin armasıyla birlikte kazanılan ivme, sezonun istikrarsız takımı Bamberg karşısında avantaj getirecektir. Almanlar, haftanın ilk maçında Zalgiris’i ic sahada etkili hücum ederek yıkmıştı ancak Barcelona deplasmanında bunu başarabileceklerini sanmıyorum. Özellikle ilk yarıda Barca’nın maça hızlı girip farka ulaşmasını bekliyorum. 

Tahmin: 1

Günün maçlarına özel banko maçlar ile daha fazlası için Günün Kuponu sitesini takip edin.. Hafta sonuna özel iddaa analizleri ve daha fazlası ile sizlere kazandırmaya devam ediyoruz. Günün Bankosu için sitemizi takip edin ve farkını siz de yaşayın, iddaa’da kazanın.

CEVAP VER