Çevrimsiz %15 Bonus (Sanal Kart ile para yatırma)

0

%15 Çevrimsiz Sanal Kart Bonusu, yapacağınız minumum 20 TL değerindeki TL Nakit ve PayzWin yatırımlarınız için tanımlanan ve extra bir çevrim şartı olmadan ana paranız gibi işlem gören (1,30 orandan 1 kez) bonus promosyonumuzdur. 24 saat içinde maksimum 100 TL’ye kadar talep edebilirsiniz.

1- Bu promosyondan TL Nakit ve PayzWin ile minumum 20 TL değerinde yatırım yapan tüm üyelerimiz faydalanabilir.
2- Yatırımınız hesabınıza tanımlandıktan sonra, hiçbir işlem yapmadan maksimum 24 saat içinde Canlı Destek birimimize bağlanarak bonusunuzu talep etmeniz gerekmektedir.
3- Bu promosyondan alacağınız bonuslar sadece Spor bahisleri için geçerlidir.
4- Sanal Kart Bonusunun extra bir çevrim şartı bulunmamaktadır ve ana paranız gibi işlem görür. 1,30 orandan 1 kez çevirmeniz yeterlidir.
5- Hesabınızda herhangi bir aktif bonus, açık kupon ya da yatırımınızdan önce herhangi bir bakiyenizin var olması durumunda bonus tanımlaması yapılmamaktadır.
6- Aldığınız bonusun çevrimini 30 gün içinde tamamlamanız gerekmektedir.
7- Çevrim şartları tamamlanmadan herhangi bir alana aktarım yapılamamakta ve çekim talebi verilememektedir.
8- 24 saat içinde alabileceğiniz maksimum bonus miktarı 100 TL’dir.
9- Bu promosyon, Banka Havalesi ve CepBank yöntemleriyle yapılan yatırımlar için talep edilemez.
10- 24 saat içinde çekim yapmış olan üyelerimiz bu promosyondan faylanamamaktadır.
11- Bu kampanya 31.12.2018 tarihine kadar geçerlidir.
12- Elexbet, bahsi geçen promosyonu istediği zaman durdurmak, kötüye kullanım ya da suistimal tespiti durumlarında iptal etmek ya da bonustan elde edilen kazancı bloke etmek hakkına sahiptir.
13- Aynı IP adresleri, aynı adres bilgileri, aynı telefon numarası bilgileri vb. gibi ortak bilgiler paylaşan üyelerimizden ya da aynı aile fertlerinden sadece 1’i bu promosyondan faydalanabilir.
14- Elexbet gerekli gördüğü durumlarda üyelerinden kimlik, ikametgah vb belgeleri isteme hakkına sahiptir. İstenilen belgelerin tarafımıza ibraz edilmemesi halinde, Elexbet üyelerinin hesabını kapatma, kazançlarını bloke etme hakkına da sahiptir.
15- Bu promosyonda ‘’Genel Bonus Kural ve Şartları geçerlidir. (Lütfen inceleyiniz)

CEVAP VER