Forza Kızıl’dan Süper Lig Yorumları 18.02.2017

0

18 Şubat Cumartesi gününe özel FORZA KIZIL’dan Süper Lig’e özel iki tahmin! Her gün kazandıran banko maçlar ve maç yorumlarının yanı sıra banko kuponlar ve hazır kuponlar ile de kazandıran Günün Kuponu sitenizde bugünde içerik yine çok dolu.

Antalyaspor – Karabükspor

Antalyaspor – Karabükspor maçında ev sahibi galibiyetine 1.70 oran açılmış. Bu oran Tudor gitmeden önce açılan oran. Karabükspor şuan hocasız. Ve maça tam olarak 3 gün kaldı. Olur da bir hocayla bu süreçte anlaşır, takımın başına geçirirlerse bile, 3 günlük süreçte bir hoca ne yapabilir ki? Belki bir veya iki antremana çıkar takımın başında hepsi bu. Fazlası olmaz.

Karabükspor’un iyi futbolunun ve gidişatındaki en büyük mimarın Tudor olduğunu biliyoruz. Tabi kadroları da fena değil ama buna en büyük yön veren, ve sistemiyle, disipliniyle takımı takım yapan hoca ayrıldı. Şimdi büyük bir çıkmaz var önlerinde Psikolojik olarak oyuncular da etkilenmiştir bundan illaki. Maça hazırlanmaları pek kolay olmaz diye düşünüyorum. Antalyaspor cephesine baktığımızda ise, hayranlıkla takip ettiğim Rıza hoca yönetiminde muazzam futbol oynuyorlar. Bana göre son 8-9 haftanın en çıkışta olan takımı. Yaptıkları transferler de nokta atış. Taraftar bakımından da yavaş yavaş istenilen hava oluşmaya başladı, Konya maçında sağlam deplase yaptılar, içerde de bu maçta muhtemelen kalabalık seyirciler önünde oynarlar. Son 13 maçta sadece 1 kez kaybeden Antalya, çökmüş Karabükspor karşısında bu maçın bana göre net favorisidir.

1.70 açılan oranın da düşeceğini kestirebiliyorum. 1.50 – 1.55 belki daha da alt seviyelere düşebilir.

Adanaspor – Osmanlıspor

Adanaspor, TD değişikliğiyle birlikte futbol olarak yavaş yavaş istenilen seviyeye gelmeye başladı. Levent hoca’nın göreve gelmesiyle birlikte 3 maçta 2 galibiyet, bir de beraberlik aldılar (FB’ye karşı Kadıköy’de) geçen hafta Antepspor’a 1-0 yenilerek 5 hafta sonra ilk kez mağlubiyet aldılar. Ama bence maçın hakkı en kötü beraberlikti. Skor’dan ziyade futbol olarak büyük mesafe katettiklerini söyleyebiliriz. Pozitif futbol oynuyorlar, hücuma hızlı çıkıyorlar ve özellikle Levent hocanın gelmesiyle birlikte bu futbolu skor üreterek tabelaya da yansıtmaya başladılar. İlk yarıda izlediğim Adana ile İkinci yarıda izlediğim Adana arasındaki fark neredeyse uçurum. Yakaladıkları çıkışı sürdürmek adına içerde bu maç çok önemli.

Karşılarında ilk yarıda Avrupa dönüşü neredeyse her maç takılan Osmanlıspor var. Mevcut her takım için zor sayılan Pire deplasmanında her ne kadar avantajlı skoru yakalamış olsa da Osmanlıspor, fiziksel olarak çok yorgun düştü. Zaten ikinci yarıda ilk yarıdaki çıtalarını bir türlü yakalayamadılar. Bunda sakatların da payı illaki var. Dinç, aradığı çıkışı son haftalarda bulan Adanaspor karşısında ben çok zorlanacaklarını düşünüyorum. Hele ki Pire dönüşü puan kaybı yapmamaları bence sürpriz olur.
İlk tercih olarak Adanaspor kaybetmez, ardından ise Adanaspor kazanır bahisleri çok çok değerlidir benim gözümde.
18.02.2017 Cumartesi iddaa tahminleri ve banko maçlar siteniz Günün Kuponu’nda.. Hafta içi ve hafta sonu maç yorumları ile fark yaratan Günün Kuponu sitenizde her gün güncellenen içeriği ile sizlere kazandırmaya devam ediyor.

CEVAP VER