HiperBet 8 Giriş Yeni Adresi Oldu!

0

Hiperbet’in giriş adresi değişti. Hiperbet 8 adresinden siteye giriş yapabilirsiniz. Bonus Kralı sitenin sürekli giriş adresi değişmek zorunda kalıyor. Türkiye bahis piyasasında sayılı sitelerden biri olan Hiperbet8’in TİB yemesi normal!

Hiperbet8 giriş adresine gittikten sonra bonuslarla bol bol karşılaşıyorsunuz..İlk olarak 300 TL değişmeyen ilk üyelik bonusu var.. İlk üyelik bonusu tam %100 oranında.. Çok sağlam bonuslardan biridir. Hiperbet sitesinde bonuslar bitmez adeta..

100 Tl Kombine bonusu var.. Yine kuponunuza 4 ve üzeri maç eklemeniz halinde kaybetmesi halide alacağınız bonuslardan biri. 100 TL Basketbol Kuponu bonusu var.. Basketbol maçlarına özel oluşturacağınız kuponlarda kaybetmeniz halinde yine 100 TL geri iade bonusu var.. Yine benzer bonus olan 100 TL tenis bonusu var.. Tenis maçlarını sevenler için ideal bonustur.

Kolay para yatırma seçenekleri var. Hiperbet Bonusların Kralı olarak %15 Özel Banka Havalesi, %15 Cep Bank Bonusu(Garanti Cep Bank, Is Cep ve Akbank Cep Cüzdan), %15 Paykwik Bonusu, %15 Astropay, %15 ePayCode, %10 oranında Neteller, %5 Kredi Kartı ve %10 Eco Card ile Para Yatırma Bonusu veriyor.

Ne olursan ol gel düstüru ile hangi para yöntemi ile yatırırsan yatır bonus sizin der gibiler! Size en kolay para yatırma ve çekme seçeneklerini sunuyorlar dersek çok abartmış olmayız. Türkiye’nin en geniş alt yapısını o anlamda kullanıyorlar!

Bunların haricinde de çok fazla bonuslar var.. 7000 TL ödüllü Poker turnuvaları dikkatimi çekti. Poker ülkemizde çok fazla oynanmaya başlandı. TV kanallarında yayınlanan poker turnuvalarından sonra iyice dikkat çekti. Hiperbet 8 adresinden siteye ulabilir ve Poker turnuvalarına katılabilirsiniz.

CEVAP VER