Pazar iddaa Kuponları Goller Kuponu 19.06.2016

0

19 Haziran Pazar gününe özel goller kuponu hazırladık.. Gollü ve kısır geçmesini beklediğimiz maçlardan oluşan kupon ile kazandırmayı hedefliyoruz. Banko maçlar, hazır kuponlar, iddaa tahminleri ve maç yorumları her gün gununkuponu.net’te. Kazandıran site Günün Kuponu farkını göstermeye devam ediyor.

Pazar iddaa Kuponları 19.06.2016

125 Romanya – Arnavutluk 2,5 Gol – Alt Oran: 1.55
126 İsviçre – Fransa 2,5 Gol – Alt Oran: 1.55
329 Kongsvinger – Fredrikstad 2,5 Gol – Üst Oran: 1.55
356 New York – Seattle 2,5 Gol – Üst Oran: 1.60
Maks. Oran : 5.96

125 Romanya – Arnavutluk

Arnavutluk ilk iki maçta çok iyi performanslar ortaya koydu ama hücum olarak eleme grubundaki görüntüsünden farklı bir şey yapamadı. Romanya savunması ile ön plana çıkan bir takım. Arnavutluk’un gol atamadan evine dönmesini bekliyorum. KG Yok ideal seçim olur. Bu turnuvalarda çıkabilecek sürpriz bir sonuca karşı da iyi bir alternatif olur. 2,5 Altı da diğer seçim Arnavutluk’a da gol atmak zor.

126 İsviçre – Fransa

Fransa, bu turnuvada kiminle karşılaşırsa karşılaşsın savunma direnci görecek. Ev sahibi olduğu ve kadroda birçok yıldız bulunduğu için herkes onlardan korkuyor. İsviçre de farklı performans sergilemez. Mücadelenin büyük bölümünü kendi yarı sahalarında kabullenecekler. Az gol bekliyorum.

Günün maçlarına özel iddaa tahminleri Pazar’a merhaba diyoruz. Her gün kazandıran kuponlar ve banko maçlar ile Günün Kuponu size ayrıcalığını sunmaya devam edecek. Günün kuponu ile kupon tutturmak çok basit. Ahtapot Paul’un yerini siz alabilirsiniz.. Tahminleri takip edin, kazanın!

CEVAP VER