Skor Kuponu 27.06.2016 Pazartesi

0

27 Haziran Pazartesi gününe özel bir kaç kupon yapacağız. Çok fazla seçenek yok. iddaa’dan kupon yapacaklara 4 maç var! Kupon yapmak için de ya hepsini yazacaksınız ya da iy/ms ve maç skoru tahminleri yapacaksınız. Günün dev maçına Skor tahmini vereceğiz. 27.06.2016 Pazartesi maç yorumları ve banko kuponlar ile sizlere kazandıran site Günün Kuponu’nu takip ederek iddaa’da sizde kazanabilirsiniz

161 İtalya – İspanya

İtalya, grupta oynadığı Belçika ve İsveç maçlarında aldığı galibiyetlerden sonra İrlanda karşılaşması öncesi İspanya ile eşleşmesi üzerine rotasyon yaparak önemli oyuncularını dinlendirdi. İlk iki maçta oynadıkları futbolla turnuvanın favorilerinden biri haline geldiler ama İspanya karşısında işleri diğer maçlarda olduğu gibi kolay olmayacak. Kadrosunda önemli isimleri bulunduran ve şampiyonluk adaylarından biri olan İspanya ise Hırvatistan maçında beklemediği bir yenilgi aldı. Bu karşılaşmaya farklı bir konsantrasyon ile çıkacaklar. İki takım da kolay pes etmez ve ilk yarı berabere tamamlanır. İlk yarı ile de kalmaz o iş diye düşünüyorum. İki takımda son derece kontrollü olarak sahada olacak.

İtalya sürpriz arıyor ancak İspanya da çok güven vermiyor. Kilitlenecek bir maç olarak görüyorum. 1-1 veya 0-0 arasında kaldım. Ancak tercihim bu golsüz turnuvanın bir maçının daha 0-0 bitmesinden yana olacak! 5.25 oranla tekli oynayabilirsiniz.

Tahmin: 0-0 @5.25

Günün maçlarını yine Günün Kuponu’nda bulacaksınız. Pazartesi gününe özel yorumları kaçırmayın. Her gün kazandıran kuponlar ve banko maçlar ile Günün Kuponu size ayrıcalığını sunmaya devam edecek. Günün kuponu ile kupon tutturmak çok basit. Ahtapot Paul’un yerini siz alabilirsiniz.. Tahminleri takip edin, kazanın!

CEVAP VER