Tempobet Hesap İnceleme Sorunu

0

Öncelikle merhaba uzun süredir tempobet’den bahis alan biriyim siteye de güvenirim fakat son para çekme işlemimde bir sorun ile karşılaştım. İlk önce benden aşşağıda gördüğünüz mesajı istediler. Kimliğimi bilgisayarın ekranına koyarak çektim ve onaylandı.

Onaylandı çekim talebi verebilirsiniz dedi canlı destekteki arkadaş talebi verdim fakat 12-13 saat oldu ödeme gelmedi. Canlı destekteki arkadaşa bağlandım kullanıcı adımı söyledim yoğunluktan dolayı ödemeniz yapılacaktır dendi. Bir 12 saat daha bekledikten sonra tekrar canlı yardıma bağlandım bu sefer rutin inceleme dediler. Biraz bekleyim hemen incelerler dedim fakat 5 gün oldu ne giden var ne gelen. Canlı destekteki arkadaşa soruyorum bu inceleme ne kadar sürer cevap yok, Mesaj atıyorum aşşağıda resimdeki gibi durmadan aynı cevabı atıyorlar.

1) İki sorum olacak sizlere paramı ödeyeceklerdir ona inanıyorum miktar zaten 2k civarı(Bu miktar için niye bu kadar beklediklerine de anlam veremedim) , ama daha önce benden istedikleri gibi ekrana kimlik koy çek yolla dedikleri oldu mu ?

2) Forumdan bu rutin incelemeye takılan oldu mu ? Olduysa bu ne kadar sürede sonuçlandı.

KaydetKaydet

CEVAP VER